درخشش مرشد خراسان جنوبی آقای محمد رضا حسن پور درمسابقات ورزشهای زورخانه ای بازیهای اسلامی باکو

ساخت وبلاگ

آخرین مطالب

امکانات وب

تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران در نخستین حضور خود در بازیهای کشورهای اسلامی خوش درخشید و به عنوان تنها تیم ایرانی رکورددار کسب مدال در این بازیها شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، چهارمین دوره از رقابتهای بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی (2017) در باکو برگزار گردید.

بنابراین گزارش تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای کشورمان ایران که برای نخستین بار حضور در این رقابتها را تجربه می کرد با 6 مدال طلا و یک نقره به عنوان قهرمانی در مجموع امتیازات تیمی این پیکارها دست یافت.

بر همین اساس نمایندگان پهلوانی و زورخانه ای ایران در رشته های چرخ تیز، چرخ چمنی، میل گیری سنگین، کباده، میل بازی و تیمی زورخانه ای به گردن آویزهای طلا و تنها در رشته سنگ به مدال نقره دست یافتند که 6 مدال طلا و یک نقره حاصل تلاش ملی پوشان کشورمان در این مسابقات توسط پژمان سکونتی (کردستان)، مبین زیبالقا (کردستان)، هیمن میرزایی (کردستان)، محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)، علی جلیجو (البرز) و مصطفی مفید (مرکزی) در رشته های تیمی و هنرهای فردی با همراهی، نوا و ضرب و زنگ بسیار جذاب و شنیدنی مرشد محمد حسن پور (خراسان جنوبی)برای ایران به ارمغان آورده شد.

خاطر نشان می گردد: کشور آذربایجان با یک طلا، 3 نقره و 3 برنز توانست در رده دوم قرار بگیرد.

عراق نیر با 3 نقره و یک برنز رده سوم جدول را از آن خود کرد و کشورهای افغانستان، تاجیکستان و پاکستان نیز به ترتیب با 5، 4 و یک برنز در جایگاه چهارم تا ششم جدول قرار گرفتند.

لازم به ذکر است: تیم پهلوانی و زورخانه ای ایران را مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، علیرضاغلامی (مربی تیم ملی)، مصطفی مرادی فر (مدیر تیم های ملی فدراسیون)، سعید مرادی (سرپرست تیم ملی) و علیرضا عربی (مدیر امور اداری و پشتیبانی فدراسیون) در باکو همراهی می کردند.

...
نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت: 16:17

close
تبلیغات در اینترنت