درخشش مرشد خراسان جنوبی آقای محمد رضا حسن پور درمسابقات ورزشهای زورخانه ای بازیهای اسلامی باکو

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای جمهوری اسلامی ایران در نخستین حضور خود در بازیهای کشورهای اسلامی خوش درخشید و به عنوان تنها تیم ایرانی رکورددار کسب مدال در این بازیها شناخته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، چهارمین دوره از رقابتهای بازیهای همبستگی کشورهای اسلامی (2017) در باکو برگزار گردید.

بنابراین گزارش تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای کشورمان ایران که برای نخستین بار حضور در این رقابتها را تجربه می کرد با 6 مدال طلا و یک نقره به عنوان قهرمانی در مجموع امتیازات تیمی این پیکارها دست یافت.

بر همین اساس نمایندگان پهلوانی و زورخانه ای ایران در رشته های چرخ تیز، چرخ چمنی، میل گیری سنگین، کباده، میل بازی و تیمی زورخانه ای به گردن آویزهای طلا و تنها در رشته سنگ به مدال نقره دست یافتند که 6 مدال طلا و یک نقره حاصل تلاش ملی پوشان کشورمان در این مسابقات توسط پژمان سکونتی (کردستان)، مبین زیبالقا (کردستان)، هیمن میرزایی (کردستان)، محسن گلستانی زاده (خراسان رضوی)، علی جلیجو (البرز) و مصطفی مفید (مرکزی) در رشته های تیمی و هنرهای فردی با همراهی، نوا و ضرب و زنگ بسیار جذاب و شنیدنی مرشد محمد حسن پور (خراسان جنوبی)برای ایران به ارمغان آورده شد.

خاطر نشان می گردد: کشور آذربایجان با یک طلا، 3 نقره و 3 برنز توانست در رده دوم قرار بگیرد.

عراق نیر با 3 نقره و یک برنز رده سوم جدول را از آن خود کرد و کشورهای افغانستان، تاجیکستان و پاکستان نیز به ترتیب با 5، 4 و یک برنز در جایگاه چهارم تا ششم جدول قرار گرفتند.

لازم به ذکر است: تیم پهلوانی و زورخانه ای ایران را مجتبی جوهری (رییس فدراسیون)، علیرضاغلامی (مربی تیم ملی)، مصطفی مرادی فر (مدیر تیم های ملی فدراسیون)، سعید مرادی (سرپرست تیم ملی) و علیرضا عربی (مدیر امور اداری و پشتیبانی فدراسیون) در باکو همراهی می کردند.

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت: 16:17
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها