قهرمانی کرمانی ها در مسابقات هنرهای فردی پهلوانی و زورخانه‌ای کارگران کشور

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

در این مسابقات که به همت هیات ورزش کارگری و انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران استان کرمان و با حضور150 نفر در قالب 14 تیم بر گزار شد، تیم های کرمان( دو تیم)، سیستان و بلوچستان، همدان، اصفهان، مرکزی، خراسان رضوی و جنوبی، تهران، فارس، البرز، قزوین، اراک و یزد شرکت داشتند و در مجموع تیمی، استان های کرمان، اصفهان و فارس و مرکزی مقام های اول تا سوم را به دست آوردند.

 01v

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، دومین دوره مسابقات تیمی و اولین دوره مسابقات انفرادی هنرهای فردی، پهلوانی و زورخانه ای کارگری قهرمانی کشور روزهای 24 تا 26 آذر در محل سالن کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهر کرمان و با حضور بیژن شفیع خراسانی نایب رئیس فدراسیون، مسعود نخعی رئیس هیات ورزشی کارگری، علی سنگکی رئیس انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران کشور، علی هاشیریان رییس انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگری استان، حاج محمد صنعتی پیشکسوت و ورزش یاراستان کرمان و جمع دیگری از مسئولان و ورزشکاران و علاقمندان ورزش زورخانه ای برگزار شد.
در این مسابقات که به همت هیات ورزش کارگری و انجمن پهلوانی و زورخانه ای کارگران استان کرمان و با حضور 150 نفر در قالب 14 تیم بر گزار شد، تیم های کرمان( دو تیم)، سیستان و بلوچستان، همدان، اصفهان، مرکزی، خراسان رضوی و جنوبی، تهران، فارس، البرز، قزوین، اراک و یزد شرکت داشتنددر پایان و در مجموع مدال ها استان کرمان اول،استان اصفهان دوم و استانهای فارس و مرکزی سوم شدند . داوران مسابقات آقای مسعود ملکی اصفهان(سرپرست فنی) سعید شمس کلاهی مرکزی(سرپرست داوران) مجید حسینی نژاد(عضو فنی) مهدی روشنی کرگان(داور) وحید دیانی کرمان(داور)رضا ترابی کرمان(داور) سینا شیخ بهایی کرمان(جدول) رضا آفتابی بیرجند(ارزیاب مربیان) علی هاشیریان کرمان(سرپرست مسابقات)

نتایج مسابقات:

رشته چرخ چمنی

نام و نام خانوادگی

عنوان

استان

امیرحسین حاجی الحسینی

اول

کرمان الف

محمد حسین حکمت پور

دوم

فارس

مرتضی کیانی

سوم

خراسان جنوبی

محمد خانی آبادی

سوم

اصفهان

رشته میل بازی

ابوالفضل عرب بدوئی

اول

کرمان ب

داریوش پورجعفری

دوم

کرمان الف

علی عباس فرهنگ

سوم

اصفهان

علی صفری

سوم

مرکزی

رشته سنگ

عظیم راحمی

اول

فارس

احسان ایرانمنش

دوم

کرمان الف

خلیل سلیمان ریزی

سوم

اصفهان

مصطفی مفید

سوم

مرکزی

رشته کباده

وهاب احمد پور

اول

همدان

نوید سید احمدیان

دوم

اصفهان

سعید خراسانی

سوم

کرمان الف

ناصر یارمحمدی

سوم

مرکزی

رشته چرخ تیز

امیرحسین حاجی الحسینی

اول

کرمان الف

مهدی شعبانی

دوم

همدان

وحید کشاورزی

سوم

فارس

عبدالکریم دوستی

سوم

اصفهان

رشته میل گیری سنگین

امین شهریاری

اول

اصفهان

مصطفی مفید

دوم

مرکزی

مهدی راحمی

سوم

فارس

محسن زارع ادیب

سوم

تهران

مربی برتر

 

 

سیدحمید ترابی

اول

کرمان

مرتضی هاشمی

دوم

اصفهان

مهدی شعبانی

سوم

همدان

مجموع تیمی(مدال ها)

استان کرمان

اول

 

استان اصفهان

دوم

 

استان فارس

سوم

مشترک

استان مرکزی

سوم

 

نویسنده : بازدید : 5 تاريخ : چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت: 16:17
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها