کسب چهار کرسی در فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای توسط پیشکسوتان ورزش زورخانه ای بیرجند.

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

امکانات وب

پر مخاطب ها

برچسب ها

ا معرفی کتبی هیات استان آقایان: حاج علیرضا شاعرزاده و حاج علی اکبر درستکار پیشکسوتان ورزش باستانی بیرجند،برای شرکت کلاس توجیهی یک روزه به فدراسیون معرفی و پس از گذراندن دوره به عنوان اعضای کمیته فنی زورخانه ای فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای کشور منصوب شدند.

پیش از این آقایان: حاج مهدی قمری  و مهندس رضا آفتابی در کمیته های فنی مرشدان و مربیان فدراسیون صاحب کرسی بودند که استان خراسان جنوبی با کسب این دو کرسی صاحب چهار کرسی در فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای شد. شایان ذکر است : مهدی قمری تنها نماینده استان خراسان بزرگ(شمالی،جنوبی و شمالی) است که عضو کمیته فنی فدراسیون بین المللی( جهانی) ورزشهای پهلوانی و زورخانه ایIzsf است.

ظهر امروز طی تماس تلفنی، سرهنگ سبزواری رییس کمیته فنی فدراسیون  پهلوانی و زورخانه ای حاج مهدی قمری،حاج علیرضا شاعرزاده و حاج علی اکبر درستکار را از بزرگان این رشته ورزشی و از نامداران ورزش باستانی کشور برشمرد و افزود: این پیشکسوتان آبروی ورزش باستانی کشور و از بزرگان این رشته ورزشی پرطرفدار هستند که سوابق ورزشی این بزرگواران موید موضوع می باشد.

نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : جمعه 27 مرداد 1396 ساعت: 7:23
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها